ZESPÓŁ KANCELARII

WOJCIECH BEDNARCZYK

radca prawny, właściciel kancelarii

WYKSZTAŁCENIE:

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego Wydział Prawa i Administracji, kierunek prawo. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Ukończył Studia Podyplomowe na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego – Zarządzanie Przedsiębiorstwem Firmy. Posiada uprawnienia syndyka i sanatora mas upadłościowych.

 

Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych , w tym o strukturze korporacyjnej. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze banków i jednostek organizacyjnych skarbu państwa. Prowadzi z powodzeniem sprawy administracyjne i rodzinne. W wolnych od pracy chwilach podróżuje, uprawia sport, lubi spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. 

JANUSZ SZELUGA

radca prawny

WYKSZTAŁCENIE:

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego Wydział Prawa i Administracji, kierunek prawo. W Kancelarii od czerwca 2004 r.  Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Obsługuje ze strony Kancelarii w całościowym zakresie osoby prawne w tym przejęcia i przekształcenia spółek prawa handlowego. Zajmuje się także sprawami podatkowymi. Posiada także wieloletnie doświadczenie dotyczące wszelkiego rodzaju spraw związanych z szeroko rozumianym prawem budowlanym.

 

Reprezentuje naszych Klientów w trakcie negocjacji, rozmów ugodowych jak i przed Sądami Powszechnymi, Sądem Najwyższym oraz Sądami Administracyjnymi w tym Naczelnym Sądem Administracyjnym. Prywatnie ciekawy świata miłośnik podróży, progresywnego rocka i dobrej literatury.

MARCIN PYCH

radca prawny

WYKSZTAŁCENIE:

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego Wydział Prawa i Administracji, kierunek prawo. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Od wielu lat działa na rynku prawniczym, reprezentując naszych klientów w procesach sądowych i negocjacjach, dzięki czemu uzyskał wszechstronne doświadczenie w różnych dziedzinach prawa. Specjalizuje się w prawie: spadkowym, gospodarczym, administracyjnym, rzeczowym i zobowiązań. Z zamiłowania przewodnik po Gdańsku, mediewista i hispanofil.  „Frankofob” w znaczeniu nabytej niechęci do kredytowych umów frankowych   

PIOTR LICHTOROWICZ

radca prawny

WYKSZTAŁCENIE:

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego Wydział Prawa i Administracji, kierunek prawo. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. W swojej karierze zawodowej zajmuje się przede wszystkim zagadnieniami z zakresu prawa gospodarczego, prawa zobowiązań oraz prawa karnego.

 

W wolnych od pracy chwilach uprawia sport siłowy oraz jazdę na rowerze, a także jest miłośnikiem gier komputerowych oraz pokera.    

EWELINA SZYMANOWSKA

aplikat radcowski

WYKSZTAŁCENIE:

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego Wydział Prawa i Administracji, kierunek prawo. Obecnie aplikant drugiego roku aplikacji radcowskiej Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Stawia pierwsze kroki zawodowe pod okiem Patrona Wojciecha Bednarczyka. Zamiłowanie do prawa cywilnego, w szczególności zobowiązań ale również prawo rodzinne i spadkowe.

 

W wolnym czasie oddaje się pasjom związanym z uprawianiem różnego rodzaju sportów, podróżuje i ceni dobry film.

KAROL BOGALECKI

aplikant radcowski

WYKSZTAŁCENIE:

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego Wydział Prawa i Administracji, kierunek prawo. Zajmuje się kontaktami z Klientami zagranicznymi, głównie w prowadzonych przez kancelarię trudnych i nietypowych sprawach gospodarczych. W wolnym czasie „serfuje zawodowo” na desce, do której pasję łączy z podróżami.

​​

JOANNA MEYER-HEJMAN

asystent radcy prawnego, tłumacz języka angielskiego

WYKSZTAŁCENIE:

Absolwentka Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych w Gdańsku, Wyższej Szkoły Morskiej w Gdynia - Wydział Administracyjny i Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni Wydział Zarządzania i Administracji.

ESP Manager oraz koordynator centrum egzaminacyjnego prawniczego języka angielskiego TOLES oraz koordynator centrum egzaminacyjnego LCCI IQ w Distinction Language Centre.

KACPER BEDNARCZYK

asystent radcy prawnego

WYKSZTAŁCENIE:

Student Uniwersytetu Gdańskiego Wydział Prawa i Administracji, kierunek prawo. 

JACEK BOGALECKI

specjalista do spraw nieruchomości – archiwista

Jesteś zainteresowany

podjęciem pracy?

KONTAKT

 

ul. Świętojańska 93/4
81-381 Gdynia

sekretariat@kancelariawb.pl

te. (58) 661-26-51

kom. (48) 509-019-211

NIP 958-002-75-80
REGON 191733042

wb horizontal long white.png

© 2019 Proudly created by Mindapple.co