ZESPÓŁ KANCELARII

_MMM0986.jpg

WOJCIECH BEDNARCZYK

radca prawny, właściciel kancelarii

WYKSZTAŁCENIE:

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego Wydział Prawa i Administracji, kierunek prawo. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Ukończył Studia Podyplomowe na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego – Zarządzanie Przedsiębiorstwem Firmy. Posiada uprawnienia syndyka i sanatora mas upadłościowych.

 

Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych , w tym o strukturze korporacyjnej. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze banków i jednostek organizacyjnych skarbu państwa. Prowadzi z powodzeniem sprawy administracyjne i rodzinne. W wolnych od pracy chwilach podróżuje, uprawia sport, lubi spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. 

3.jpg

JANUSZ SZELUGA

radca prawny

WYKSZTAŁCENIE:

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego Wydział Prawa i Administracji, kierunek prawo. W Kancelarii od czerwca 2004 r.  Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Obsługuje ze strony Kancelarii w całościowym zakresie osoby prawne w tym przejęcia i przekształcenia spółek prawa handlowego. Zajmuje się także sprawami podatkowymi. Posiada także wieloletnie doświadczenie dotyczące wszelkiego rodzaju spraw związanych z szeroko rozumianym prawem budowlanym.

 

Reprezentuje naszych Klientów w trakcie negocjacji, rozmów ugodowych jak i przed Sądami Powszechnymi, Sądem Najwyższym oraz Sądami Administracyjnymi w tym Naczelnym Sądem Administracyjnym. Prywatnie ciekawy świata miłośnik podróży, progresywnego rocka i dobrej literatury.

1.JPG

MARCIN PYCH

radca prawny

WYKSZTAŁCENIE:

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego Wydział Prawa i Administracji, kierunek prawo. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Od wielu lat działa na rynku prawniczym, reprezentując naszych klientów w procesach sądowych i negocjacjach, dzięki czemu uzyskał wszechstronne doświadczenie w różnych dziedzinach prawa. Specjalizuje się w prawie: spadkowym, gospodarczym, administracyjnym, rzeczowym i zobowiązań. Z zamiłowania przewodnik po Gdańsku, mediewista i hispanofil.  „Frankofob” w znaczeniu nabytej niechęci do kredytowych umów frankowych. 

4.jpg

PIOTR LICHTOROWICZ

radca prawny

WYKSZTAŁCENIE:

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego Wydział Prawa i Administracji, kierunek prawo. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. W swojej karierze zawodowej zajmuje się przede wszystkim zagadnieniami z zakresu prawa gospodarczego, prawa zobowiązań oraz prawa karnego.

 

W wolnych od pracy chwilach uprawia sport siłowy oraz jazdę na rowerze, a także jest miłośnikiem gier komputerowych oraz pokera.    

_MMM1172.jpg

EWELINA SZYMANOWSKA

radca prawny

WYKSZTAŁCENIE:

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego Wydział Prawa i Administracji, kierunek prawo. Obecnie aplikant drugiego roku aplikacji radcowskiej Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Stawia pierwsze kroki zawodowe pod okiem Patrona Wojciecha Bednarczyka. Zamiłowanie do prawa cywilnego, w szczególności zobowiązań ale również prawo rodzinne i spadkowe.

 

W wolnym czasie oddaje się pasjom związanym z uprawianiem różnego rodzaju sportów, podróżuje i ceni dobry film.

Warstwa 1.png

KAROL BOGALECKI

aplikant radcowski

WYKSZTAŁCENIE:

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego Wydział Prawa i Administracji, kierunek prawo. Zajmuje się kontaktami z Klientami zagranicznymi, głównie w prowadzonych przez kancelarię trudnych i nietypowych sprawach gospodarczych. W wolnym czasie „serfuje zawodowo” na desce, do której pasję łączy z podróżami.

​​

Warstwa 1.png

JOANNA MEYER-HEJMAN

asystent radcy prawnego, tłumacz języka angielskiego

WYKSZTAŁCENIE:

Absolwentka Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych w Gdańsku, Wyższej Szkoły Morskiej w Gdynia - Wydział Administracyjny i Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni Wydział Zarządzania i Administracji.

ESP Manager oraz koordynator centrum egzaminacyjnego prawniczego języka angielskiego TOLES oraz koordynator centrum egzaminacyjnego LCCI IQ w Distinction Language Centre.

Kasperski zdjecieprofilowe.JPG

Jakub Kasperski

aplikant radcowski

WYKSZTAŁCENIE:
Absolwent studiów prawniczych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Aplikant radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Pracę magisterską z tematu „Osoba podejrzana jako podmiot prawa do obrony w procesie karnym” obronił w czerwcu 2021 r. Dotychczasowe doświadczenie prawnicze związało go głównie z prawem zobowiązań, prawem medycznym, prawem karnym oraz prawem administracyjnym. Celuje w wyspecjalizowanie się w prawie własności intelektualnej oraz prawie deweloperskim.

Swój wolny czas poświęca rozwijaniu zamiłowania do motoryzacji oraz fotografii. Interesuje się także sprawami światowymi oraz polityką.

 

_MMM1056.jpg

KACPER BEDNARCZYK

asystent radcy prawnego

WYKSZTAŁCENIE:
Student V roku prawa na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, wieloletni koordynator sekretariatu Kancelarii. Interesuje się prawem administracyjnym oraz prawem sportowym. 

W wolnym czasie uprawia sporty drużynowe oraz jeździ na rowerze. Miłośnik koszykówki, podróży i dobrego jedzenia. Idol - Robert Makłowicz.

 

Warstwa 1.png

JACEK BOGALECKI

specjalista do spraw nieruchomości – archiwista

Jesteś zainteresowany

podjęciem pracy?